×


תפריט נגישות

שיווק בפייסבוק

שיווק בפייסבוק - פרק שישי.

פייסבוק לא עובד ל 99% מהעסקים בישראל!

 

רוצה להצליח בשיווק בפייסבוק?

למי היית יותר מאמין ? לפרסומת בטלוויזיה או להמלצה של חבר ?

 

לאחר שחקרתי במשך יותר משנה את תחום הרשתות החברתיות ופייסבוק בפרט הגעתי למסקנה כי רשתות חברתיות לא עובדות ל 99% מהעסקים בישראל!

 

מה עושים אותם 1% של עסקים שכן מצליחים בפרסום בפייסבוק?

 

למה חברה גדולה יכולה "לעשות כסף" בעזרת הפייסבוק ואתה בעל העסק הקטן לא מצליח? הרי יש לכם את אותו הפייסבוק?

 

למה חברה גדולה יכולה "לעשות כסף" בעזרת הפייסבוק ואתה בעל העסק הקטן לא מצליח? הרי יש לכם את אותו הפייסבוק?...

 

פה לאוזן תמיד עובד, הפייסבוק זה הפה לאוזן החדש השאלה היא איך אתה משתמש בו, רוב בעלי העסקים שמשווקים באמצעות פייסבוק רק שורפים זמן , כסף ולצערי הרב גם בדרך מאבדים חברים טובים שנגמרה להם הסבלנות לקבל את פרסום הזבל שמציפים בו את הקיר שלהם.

 

אז מה עושים?

 

הכל עניין של גישה

 

אנשים אוהבים לקנות אבל לא אוהבים שמוכרים להם, ולכן בגדול הדרך היא להיות אדם מעניין בפרופיל האישי ולאט לאט להעביר את האנשים לדף העסקי ולאתר האינטרנט.

 

 

אני רוצה להראות לכם שיטה מאוד פשוטה שתגדיל לכם את המכירות בעשרות אחוזים

 

תאמצו לכם רוטינה קבועה של הוספת מספר הטלפון של הלקוחות הפוטנציאלים לזיכרון בטלפון הנייד שלכם, גם כאלה שפנו אליכם באמצעות האתר וגם כאלה שהתקשרו, לאחר מכן תשלחו להם הודעה דרך הוואטספ : תודה על פנייתך לגבי... אצור קשר במהלך היום.. או סיכום שיחה... מה שבעצם קורה זה שאתם נותנים ללקוח הפוטנציאלי להכיר אתכם באופן אישי, הוא רואה תמונות פרופיל ולאחר מספר ימים פייסבוק מציעה לו וגם לכם להוסיף אתכם כחברים, למי שאינו יודע, וואטספ שייכת לפייסבוק ולכן אתם מקבלים המלצות של "אנשים שאתם מכירים", סביר להניח שהם לא יוסיפו אתכם אך מתוך סקרנות יגלשו לפרופיל וכך הכל מתחיל...

 

אני ממליץ לכם גם לא לבקש מהם חברות בפייסבוק, זוכרים מה כתבתי בהתחלה? אנשים אוהבים לקנות אבל לא אוהבים שמוכרים להם ולכן אתם צריכים לגרום להם לפנות אליכם, אם מעניין אתכם מהי הדרך הנכונה לעשות זאת אז תצפו בסרטון : מהי הדרך הנכונה לחזור ללידים

 

המלצה נוספת : תשמרו על "קיר" סולידי בפייסבוק שיראו שאתם סה"כ אנשים רציניים.

וידיאו שיווק נכון בפייסבוק, נכתב וצולם בשנת 2011

 

הצעת מחיר בקליק

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.