קבל ייעוץ בחינם לשיווק באינטרנט

בניית דף נחיתה בחינם

בניית דפי נחיתה לעסקים - לבחירתך 2 מסלולים  :

1. דף נחיתה בחינם - תשלום רק על לידים ( פניות שמגיעות מדף הנחיתה )

2. דף נחיתה בתשלום - תשלום עבור הקמת דף נחיתה, הקמת קמפיין פרסום, עיצוב באנרים וכתיבה שיווקית.

יש דף נחיתה... ויש דף נחיתה שמנחית את הלקוח בעסק שלך!

האתר שלך "לא עובד" ? עוד מעט תבין גם למה....אתר האינטרנט שלך לא מצליח "לייצר" מספיק פניות ? בנוסף מאוד קשה לך לשכנע ולמכור לאותם לקוחות שכן הגיעו מהאתר ? משקיע כסף רב בפרסום האתר ואתה בעיקר מפסיד כסף ? אין לך דף נחיתה ואתה מחפש את הפתרון המתאים ביותר עבורך ?

כנראה שהאתר שלך סובל מאחת הבעיות הבאות : דפי אינטרנט לא משכנעים, לא תופסים את תשומת ליבו של הגולש, דפי אינטרנט לא ממירים.

אל תחשוב אפילו להזמין דף נחיתה עד שתראה מה יש לי להציע לך!

 

 

דף נחיתה בחינם

הקמת דפי נחיתה ללא עלות דמי הקמה - תשלום על בסיס הצלחה!

בניית דפי נחיתה בחברת IL-BIZ היא קלה, פשוטה ומהירה. הלקוחות לא צריכים לעשות כלום! אנחנו בונים את הכל מ א-ת תוך 1-3 ימי עבודה כולל מערכת ניהול פניות לקוחות משוכללת, טלפון חכם, תמיכת פניות בצ'ט און ליין, הודעות SMS, התאמה של דף הנחיתה למובייל וכמובן לקידום בגוגל ופייסבוק, עיצוב ייחודי מקצועי, הקמת קמפיין פרסום בפייסבוק, קמפיין לידים בגוגל ושאר אתרי נישה רלוונטיים, איתור מאגרי לקוחות פוטנציאלים, רימרקטינג, ריטרגטינג, אחסון מהיר וגם אבטחה נגד פריצות.

בנוסף תקבלו דברים שאף חברת בניית אתרים או חברות קידום אתרים לא מציעות: בניית דף נחיתה בחינם!  פרסום ברשת אתרינו הרלוונטיים עבורכם באתרי שירות 10, אתר כמה עולה? אתר שירות לקוחות ועוד... כל זה יבטיח גם תנועה קבועה של גולשים לדף הנחיתה וגם פניות של לקוחות פוטנציאלים שרוכשים את המוצרים ואת השירות שלכם.

מה זה תשלום על בסיס הצלחה? 

הכוונה תשלום עבור הפניות עצמן, לידים.

לידים איכותיים של לקוחות אמיתיים שמחפשים את השירות או המוצר שאתם מוכרים.

אין עסקה יותר טובה מזו בכל האינטרנט!  ללא עלויות הקמה, ניהול וכל עלות הסיכון הפרסומי עלינו.

דפי נחיתה עסקת WIN-WIN

הקמת דף נחיתה בחינם - פרסום דף הנחיתה בחינם - תשלום עבור פניות בלבד!

 

בניית דף נחיתה בתשלום 

 

ישנם בעלי עסקים אשר מעדיפים פשוט לשלם על הקמת דף הנחיתה מאשר להיות במסלול של רכישת הלידים, חלקם ינסו לחסוך כסף על ידי פרסום דף הנחיתה באופן עצמאי וחלקם יעדיפו פתרון מקצועי מ א' ועד ת' הכולל גם כתיבה שיווקית, עיצוב באנרים והקמת קמפיין הפרסום וניהולו השוטף.

 

כמה עולה להקים דף נחיתה אצלנו ? ומה צריך לעשות כדי שזה יעבוד ויביא פניות ?

 

הקמת דף נחיתה זה רק דבר אחד מתוך מספר דברים שיש לעשות כדי להביא גולשים לדף ולהמיר אותם לפניות.

  • בניית דף נחיתה מקצועי הכולל טופס יצירת קשר הכולל את כל השדות הרלוונטיים.
  • מערכת ניהול לקוחות פונים.
  • מדידת תוצאות ובקרה - טלפון ייעודי, פניות ב SMS ומייל, דוח פניות חודשי.
  • עיצוב באנרים ב 8 גדלים עבור פרסום בגוגל, אתרים ברשת, יוטיוב ופייסבוק.
  • הקמת קמפיין פרסום כולל קמפיין רימרקטינג וניהול חודשי.
  • כתיבת תוכן שיווקי, מציאת בידול העסק והמסר המרכזי.

מחיר החבילה : 4,000 ש"ח הקמה חד פעמי, אחסון דף נחיתה וניהול קמפיין פרסום בגוגל, פייסבוק ולידים מרשת אתרי שירות 10 חינם למשך 3 חודשים.

*** המחיר הנ"ל אינו כולל את תקציב הפרסום בגוגל, יוטיוב, פייסבוק ורשת אתרי התוכן.

*** בסיום התקופה הנ"ל עלות אחסון חודשית 30 ש"ח וניהול חודשי לפרסום החל מ 150 ש"ח.

 

אם אתה רוצה לאבד לקוחות ועבודות תבנה דף נחיתה באופן עצמאי

רציתי ליידע אותך שיש רק 4 שניות לגרום ללקוח להישאר בדף הנחיתה אחרת הוא עובר לבקר באתר של המתחרים שלך !

דפי אינטרנט שלא מצליחים לתפוס את תשומת ליבו של הגולש יגרמו לאיבוד הלקוחות שניות אחרי שנכנסו לאתר, לא חבל....?

דפי נחיתה בהקמה עצמית נראים ממש לא טוב, משדרים חובבניות וגורמים לבעל האתר לאבד לקוחות ומכירות והצרה שהוא אפילו לא מודע לכך. האם העסק שלך הוא תחביב ואתה חובבן ?

 

על טעויות משלמים

חסכון כספי בעיצוב וכתיבה של דף נחיתה מקצועי יגרמו להפסדים חודשיים קבועים.

נתקלתי בלא מעט דפי נחיתה לא מעוצבים דווקא אצל קולגות שלי למקצוע, מצער אותי שדווקא מומחים לשיווק באינטרנט חוסכים כסף בעיצוב דפי הנחיתה שלהם ובכך משדרים ללקוחות מסר מוטעה, מסר שאומר שאין צורך להשקיע בעיצוב ומספיק שהטקסט בולט וכתוב טוב , על טעויות משלמים ולכן אני מציע שתבדקו ותבצעו השוואה בעצמכם בין דף נחיתה לא מוקפד ומושקע לבין דף נחיתה עם עיצוב שיווקי וכתיבה שכנועית, אני כבר עשיתי בדיקת השוואה עבורי ועבור הלקוחות שלי והמסקנה ברורה, דפי נחיתה מעוצבים מביאים הרבה יותר פניות ולכן פיתחתי מגוון סוגי דפי נחיתה לקבלת תוצאות אולטימטיביות.


מה מייחד דפי נחיתה מוצלחים ?

בטח כבר אמרו לך לא פעם שאין הזדמנות שנייה להשאיר רושם ראשוני ולכן דף הנחיתה שאני מקים עבורך תופס במידי את תשומת לבו של הלקוח הפוטנציאלי כבר בכניסה לאתר וגורם לו להבין שהוא הגיע למקום הנכון ולכן הוא ימשיך לקרוא את התכנים והמסרים שאנו רוצים להעביר לו. שורה תחתונה וזה בדוק סטטיסטית ! יש הרבה יותר פניות, יש יותר מכירות וכמובן שלעסק יש יותר לקוחות.

 

יש להתאים את סוג דף הנחיתה למטרה שרוצים להשיג, סוגי דפי נחיתה :

דף נחיתה מסוג "לכידה" : דף נחיתה קצר ולעניין הכולל טופס צור קשר, תמונה וכמה משפטי תוכן שיווקיים, מטרתו לסקרן את הגולש לקבל מידע נוסף, יתרונות : מהיר להקמה וכמו שאומרים הלקוחות " אני רוצה דף נחיתה בזול", בדרך כלל התוצאה היא הרבה לידים לא איכותיים.

דף נחיתה מסוג "מכירה" : דף נחיתה במבנה של דף מכירות שיווקי, טקסט מאוד ארוך ומסוגנן, כולל את כל מרכיבי השיווק והשכנוע, בדרך כלל התוצאה מעט לידים אבל כל ליד זו כמעט מכירה, הדף מאוד משכנע אך מצד שני מסנן מועמדים שהמוצר או השירות לא ממש מתאימים להם.

דף נחיתה מסוג "מיניסייט" : דף נחיתה הכולל טאבים ( כפתורים ) המספקים תוספות מידע, בדרך כלל זה יהיה תמונות, סרטוני וידאו, קטלוג מוצרים וכדומה... , בדרך כלל התוצאה היא מעט לידים אך מדובר בלידים איכותיים אשר יניבו בעתיד מכירות ולקוחות ממליצים.

אתר נחיתה : אתר אינטרנט המורכב כולו מדפי נחיתה, כאשר רוצים ליהנות מכל העולמות, גם אתר אינטרנט המתאים לקידום בגוגל אורגני ובאותו זמן כל דפי האתר גם מותאמים לפרסום קמפיין אדוורדס בגוגל, פייסבוק ושאר רשתות חברתיות, חסרון של אתר נחיתה : זמן הקמה מאוד ארוך והמחיר בהתאם, מאוד יקר.

 

מה דעתך לקבל גם דף נחיתה בחינם וגם סוכן מכירות לעסק בחינם ?

מיקוד ורלוונטיות בתוספת כתיבה שיווקית שכנועית ועיצוב מתאים יהפכו את דף הנחיתה לסוכן מכירות מממולח ולמקדם מכירות מדרגה ראשונה.

דף נחיתה מקצועי יכול לשדרג ולמתג כל עסק והבונוס הוא שיפור במכירות, הלקוח שלך מרגיש אמינות ומקצועיות ולכן נחסך לך זמן רב בצורך לבצע פעילות שכנוע מייגעת ומעייפת.

השקעה חד פעמית עבור בניית דף נחיתה וכתיבה שיווקית יביאו בהמשך הכנסה קבועה כל חודש.

דף נחיתה מקצועי מביא הרבה יותר במבחן התוצאה, מספיק שיפור של אחוזים בודדים ביחס ההמרה, דמיינו אפילו רק לקוח אחד נוסף כל חודש, כמה זמן ייקח לך להחזיר את ההשקעה ולהגיע לרווח ? נכון מאוד, תוך זמן קצר מתקבל החזר מהיר על ההשקעה והשאר רווח נטו שרק הולך וגודל מחודש לחודש ומשנה לשנה.


דף נחיתה לפרסום בגוגל, רוצה לשפר גם את יחס ההמרה באתר ?

פיתחתי מודל ייחודי להקמת דפי נחיתה אשר מבוססים על 12 כללי ברזל בשיווק ומכירות בתוספת תובנות שצברתי מניסיוני האישי בשיווק באינטרנט משנת 2004.

לכל שלב מתוך ה 12 יש תפקיד מוגדר בטיפול בהתנגדות ספציפית ושכנוע הלקוח כאשר מדויק יותר להגיד, לעזור ללקוח להבין שהפתרון הטוב ביותר עבורו נמצא אצלנו.

לכל פרויקט אני בוחר רק את השלבים הרלוונטיים ואת הסדר המתאים, כמובן שלאחר ניתוח התוצאות אני משפר ומשנה עד להגעה לתוצאה הרצויה.

יחס ההמרה בדף הנחיתה תלוי בעיקר במקור התנועה הנכנסת, באיכות ומקצועיות קמפיין הפרסום.

דפי מכירה שלנו שמחוברים לפרסום ממוקד ורלוונטי מביאים 12.5%-33% המרות , במילים פשוטות האתר עם היחס המרה הטוב ביותר מביא על כל 3 גולשים פנייה והאתר עם יחס ההמרה הנמוך מביא על כל 8 כניסות פנייה.


מה כל כך מיוחד בדף הנחיתה שתקבל ?

מהיר : זמן הקמה מהיר וקצר משמעותית ביחס לבניית אתר.

מחשבה ותכנון לטווח ארוך : אפשרות להתקדם בצעדים קטנים, שלב אחר שלב לעבר אתר מלא או אפילו אתר נחיתה , פתרון טוב לבעלי תקציב נמוך אשר לא רוצים לוותר על איכות.

הנעה לפעולה : קל להניע לקוח לפעולה כגון הרשמה, הורדה של קובץ או פנייה טלפונית.

מיקוד ורלוונטיות : נותן לגולשים בדיוק את מה שהם מחפשים

חסכון כספי עבור פרסום בגוגל : דף נחיתה מותאם למודעת הפרסום בגוגל חוסכת כסף רב עקב קבלת איכות ציון יותר גבוה לכל מודעה בשל עקרון הרלוונטיות , אנו בעצם מפחיתים עלויות פרסום פר קליק לכל מילה.

הגדלת מספר פניות : דף נחיתה במבנה של דף מכירה מתוכנן באופן שבו הוא גורם ללקוח הפוטנציאלי לעבור מסלול גלישה מאוד ספציפי תוך כדי "טיפול" בהתנגדויות רכישה. בניגוד לאתר אינטרנט שבו יש הרבה כפתורים וקישורים כאן ללקוח אין אפשרות לעבור לדף אחר, אין "הפרעות" ולכן אחוזי ההמרה עולים בעשרות אחוזים.

 

דוגמאות לדפי נחיתה טובים ומוצלחים :

דפי הנחיתה מתאימים גם למחשב וגם למובייל, מדובר על דפי נחיתה רספונסיבים, בעלי יחסי המרה גבוהים.

 

הצטרפות לפלאפון

מספרה בבאר שבע

פרסום מבצע

חיים יסדר השכרת רכב

 

 

 

עדכונים אחרונים
ניתוח סטטיסטי לאתרים
לא יודע מה לא עובד אצלך באתר ?
לידים איכותיים לעסקים
תשלום על בסיס תוצאה!