×


תפריט נגישות

אודותינו

החזון שלנו

אילן שוורץ חזון

אילן שוורץ - מייסד ובעלים 

 

אילן שוורץ, יליד אוקטובר 1976, בעל תואר ראשון בתעשייה וניהול, בעל חברת איי.אל.ביז קידום עסקים באינטרנט בע"מ משנת 2004, עוזר לבעלי מקצוע ונותני שירות למצוא לקוחות חדשים באמצעות שיווק באינטרנט, הגעתי לחופש כלכלי בגיל 35, גר בעיר הולדתי באר שבע, קרוב למשפחה אך במקביל  מקפיד לצאת לטיולים וחופשות רבות ברחבי העולם.

 

החיים מורכבים מהרבה רבדים ואני מרגיש בר מזל שזכיתי ליצור בדיוק את החיים שחלמתי עליהם, לעסוק במקצוע שלא מרגיש כמו עבודה, להיות מוקף במשפחה אוהבת וקומץ חברים טובים, להיות אדון לזמן שלי ולהיות חופשי מדאגות כלכליות.   

 

גם הסיפור שלי התחיל באופן דומה לזה של הרבה עסקים קטנים שנתקלים במהלך הדרך בהרבה מכשולים וקשיים, תמיד יהיו קשיים וזה לא משהו שבאמת אפשר לברוח ממנו, גם שאנחנו למעלה, תמיד צריך לזכור שהכל יכול להתהפך בשבריר של שנייה.

 

 אני מאוד מעריך עצמאים שיש להם ילדים לפרנס, גודל האחריות הוא פשוט עצום, מדינת ישראל היא אחת המדינות היקרות בעולם ולהיות כאן בעלים של עסק "זה לא לדעת" מה יהיה מחר, עצמאיים לרוב מסתובבים בהרגשה של מועקה ובזמנים קשים אפילו חרדה, אני לא מרגיש חכם גדול שהצלחתי להגיע לחופש כלכלי, לקחת סיכונים בלי הצורך לפרנס ילדים, זו לא חכמה גדולה, והיום שפונים אליי בעלי עסק בתחומים שאני לא רוצה לקחת, ואומרים לי, אתה חייב לעזור לי, יש לי 5 ילדים, הלב נשבר ואני משתדל לעזור.

 

אני רוצה ומרגיש זכות רבה לשתף אתכם בדרך שלי להצלחה כלכלית ואישית, בתקווה שזה יעזור לכם להגיע להצלחה ובהצלחה, עבור המטרות שהצבתם עבורכם. בדרך להצלחת העסק שלכם, ישנם הרבה תחנות ויש לצפות ללא מעט קשיים, אבל תחושת הסיפוק שתרגישו לאחר מעבר של כל מכשול תהיה שווה את המאמץ, צריך ללמוד ליהנות מהדרך כי זה בעצם רוב הזמן והשנים הכי יפות שלנו בחיים. בשנת 2011 צלמתי 11 סרטוני הדרכה להצלחה בחיים ובעסקים, להפתעתי כל מילה בסלע גם היום, בתחתית הדף יש קישור לקריאה וצפייה.

 

במהלך 20 השנים האחרונות, פגשתי אנשים מדהימים, ובעלי מקצוע מהשורה הראשונה, אני שמח להמליץ עליהם בכל הזדמנות אפשרית ובזכותם אני נהנה מפירות העשייה.

 

לגרום למישהו אחר להרגיש טוב, נותן לי סיפוק עצום, וזו לא תהיה הגזמה להגיד הרגשה עילאית. אני מאמין שבכדי להגיע להרמוניה ורוגע נפשי בחיים צריך להשקיע בפיתוח עצמי מתמיד, ובמקביל להשתדל לשמור על אורך חיים בריא, מבחיניתי הצלחה בחיים זה להיות בריא ומאושר, זהו האדם השמח בחלקו.

תעבדו פחות תרוויחו יותר!

 

לא צריך לעבוד הרבה שעות ביום, צריך לעבוד עם הראש, להיות ממוקדים בדברים החשובים ולעשות רק את מה שמסב הנאה ואושר, זו הדרך לעבוד פחות ולהרוויח יותר.

 

מטרתי היא לעזור לך כבעל עסק להתפרנס בכבוד ולשפר את איכות​ החיים!

 

אני כאן כדי למצוא לך ולי את הלקוחות הנכונים, האנשים הנכונים, שתהיה להם גישה חיובית, סבלנות, יושרה, רצון לעזור לאחרים, שיהיו דומים לנו.

 

בגישה הנכונה אפשר יחד לעשות שיפור משמעותי בעסק ובחיים בפרט.

אני מאמין

 

אני מאמין שלבעלי עסקים, מגיע לעבוד פחות ולהרוויח יותר, להתרכז נטו בביצוע עבודות העסק ופחות בענייני השיווק, את הזמן שמתפנה לנצל כדי ליהנות יותר מהחיים, זהו תגמול פשוט ובסיסי עבור לקיחת אחריות, סיכון כספי ולא פחות חשוב תגמול עבור העסקה ונתינה של פרנסה למשפחות רבות.

 

אני מאמין שהנכס הכי גדול בעסק שלך זה אתה!

 

אם יהיה לך טוב בחיים, אז גם העסק שלך יצמח, אני כאן כדי ליצור לך הזדמנויות חדשות, לעזור לך לגייס לקוחות חדשים, לשמר לקוחות וותיקים, לשפר את יכולת המכירה והשירות אצלך בעסק, ולפנות לך זמן יקר לדברים החשובים בחיים.

הדרך שלי להצלחה יכולה להיות עבורכם גם סוג של מנטור 

אילו שוורץ - בעלים ומייסד


 

אני משתף אתכם בדרך שלי להצלחה כלכלית ואישית, בתקווה שזה יעזור גם לכם להגיע להצלחה ובהצלחה, עבור המטרות שהצבתם. ( נכתב והוסרט בשנת 2011 ועדיין בשנת 2024 תקף )

 

המדריך הקצרצר לקידום ושיווק אתרים והצלחה בעסקים, נותן טיפים ותובנות עבור שיווק העסק באינטרנט "ובעולם האמיתי". החל מתכנון אסטרטגייה שיווקית, קידום האתר בגוגל, יוטיוב, פייסבוק וקצת רעיונות, שאולי יביאו מצדם, לאיזה משהו יצרתי חדש משלכם עבור החיים והעסק.

 

בדרך להצלחת העסק שלכם, ישנם הרבה תחנות, ויש לצפות ללא מעט קשיים, אבל תחושת הסיפוק שתרגישו לאחר מעבר של כל מכשול תהיה שווה את המאמץ, צריך ללמוד להינות מהדרך כי זה בעצם רוב הזמן והשנים הכי טובות שלנו בחיים.

 

7.5 שנים של ניסיון, משנת 2004-2011 ( כיום בשנת 2024 כבר מעל 20 שנות ניסיון רק מאז אין לי יותר צורך לצלם סרטונים )  צומצמו ל 11 פרקים של סרטונים קצרים שלכל סרטון תובנה משלו, אני מאמין כי כל אחד שיצפה בסרטונים ייקח משהו טוב לדרך.... ידע, ניסיון והרבה מוטיבצייה! 

 

הזדמנויות  - איך למצוא שדות נפט באינטרנט?

איך להיות ראשונים בגוגל בלי להפסיד כסף?

איך שירות לקוחות מביא לך לקוחות חדשים לעסק?

יוטיוב וקידום סרטוני וידאו באינטרנט

חשיבה מחוץ לקופסא, איך תקבלו את הרעיונות הכי טובים בשביל העסק?

שיווק נכון בפייסבוק - פייסבוק לא עובד ל 99% מהעסקים בישראל!

ניראות - בשום פנים ואופן אסור לך להראות פרטאץ'

איך למכור כמעט הכל ולכל אחד?!

למה עסקים סוגרים? וטיפ קטן שעושה את ההבדל בין הצלחה לכישלון

מהו הנכס הכי גדול בעסק שלך?

איך לעשות מיליון שקל ב 5 שנים או הרבה יותר טוב...

 

הצעת מחיר בקליק

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.