קבל ייעוץ בחינם לשיווק באינטרנט

קידום אתרים בגוגל

רוצה להיות בדף הראשון בגוגל?

לגוגל יש הרבה לקוחות עבורך ! אבל האם אתה יודע להביא אותם בלי להפסיד כסף ?
    
רוצה לדעת מה זה קידום אתרים בגוגל ?

לא הצלחת למצוא את האתר שלך בגוגל לפני דף 100 ?

האתר סובל מאלרגיה לגוגל והוא יורד בתוצאות במקום לעלות ?

רוצה להוזיל את התשלום לגוגל וגם לעלות בדירוג ובתוצאות ?

האתר שלך נמצא בדף הראשון בגוגל אבל אין כמעט פניות ?

רוצה לדעת מחירי פרסום בגוגל עבור התחום שלך? וכמה כסף ניתן להוזיל ועדיין להיות בדף הראשון בגוגל ואפילו במקום הראשון.

מה עדיף לעשות בתחום שלך, קידום אורגני בגוגל או פרסום אדוורדס?

האם עשית לאתר אופטימיזצייה למנועי חיפוש?

 

קידום אתרים בגוגל 

להשיג את המטרה ועדיין להפסיד כסף...

להגיע לדף הראשון בגוגל זה פשוט וקל אבל להיות במקום הראשון בגוגל וגם להישאר רווחי זו משימה לא פשוטה בכלל.

להיות בדף הראשון בגוגל עם מילות מפתח לא מתאימות או תמחור גבוה משמע להפסיד כסף.

ישנן הרבה מילות מפתח רלוונטיות לתחום שבו אתה עוסק אשר יביאו לאתרך כמויות נכבדות של גולשים אך הצרה היא שגולשים אלו לא ישאירו כסף באתרך, הם יקראו וינצלו את המידע החינמי שיש לאתרך להציע, יעתיקו כמה רעיונות ואתה לא תראה מהם אפילו פנייה בצור קשר.

בעיה הפוכה היא קידום בגוגל לדף הראשון במילות מפתח שאין בהן כמעט חיפושים ומכאן אפשר להבין למה לאתר אין כמעט כניסות ופניות. בשל חוסר ידע ולא באשמתם נופלים בעלי עסקים רבים למלכודת של תשלום חודשי קבוע לפרסום בדף הראשון בגוגל עבור מספר צירופי מילים כאשר רק על הנייר נראה שהמילים הנבחרות טובות... למעשה המילים הנבחרות טובות אבל רק לחברת קידום האתרים שמפרסמת ומשלמת לגוגל עבור הפרסום בשיטת "ההקלקות" ומכיוון שאין כמעט הקלקות הם גוזרים כ 90% מהכסף שהשקיעו בעלי האתרים בפרסום, בהמשך סרטון וידאו המראה איך לבדוק כמה כדאי לשלם עבור קידום בגוגל.

 

קידום רווחי בגוגל : קידום אורגני או קידום מודעות בתשלום ?

בכדי להביא לקוחות באמצעות קידום בגוגל בדרך משתלמת מבלי להוציא יותר כסף עבור עלויות קידום ופרסום מאשר להכניס כסף מרווחים עבור העבודות שהתקבלו צריך מיומנות וידע שיש רק למומחה לקידום אתרים בגוגל.

ניסיוני בקידום אתרים בגוגל משנת 2004 הראה לי כי רק שילוב בין קידום אורגני לבין פרסום במודעות הממומנות יביא לתוצאה רווחית.

 

כדי לבצע קידום אורגני בגוגל צריך ידע וזמן, כדי לבצע קידום ממומן צריך ידע וכסף

אני יודע למצוא את כל מילות המפתח הרלוונטיות והממוקדות לתחום העיסוק שלך, לבצע הערכת כמות חיפושים כוללת ולתת לך הערכה של תנועת גולשים ריאלית שתגיע מאותן מילים לאתר ולהחליט בסופו של דבר לאילו מילות מפתח כדאי לבצע קידום אורגני, לאילו מילות מפתח כדאי לבצע קמפיין פרסום בתשלום ומהן אותן מילות מפתח "חולות" שצריך להוציא לאלתר מתהליך הקידום כדי למזער נזקים.


שיווק אתר בגוגל, פשוט מהיר ובעיקר משתלם !

יעילות ומהירות - פרסום בגוגל זו הדרך הטובה, המהירה והיעילה ביותר שיש היום להבאת לקוחות חדשים מהאינטרנט לעסק שלך, תוך שעות ספורות אפשר לאתר אנשים שמחפשים את השירות או המוצר שאתם מציעים.

חסכון כספי – פנייה רק ללקוחות פוטנציאלים רלוונטיים ובשיטת הפרסום הכי הוגנת שיש, תשלום PPC
Pay per click , תשלום רק עבור גולשים שבקרו בפעול באתרכם.

ללא התחייבות - שיווק באינטרנט בקצב, בזמן ובתקציב שלך, אין מצב לחרוג מתקציב הפרסום שהחלטנו עליו מראש וניתן בכל רגע נתון לסיים את הפרסום, להקפיא או להגדיר ימים ושעות פעילות קבועות מראש.

מיקוד - פנייה רק לקהל יעד רלוונטי, פילוח ע"פ איזור גיאוגרפי, שפה וברשת המדיה ( עשרות אלפי אתרי נישה שעובדים עם גוגל ) מיקוד לפי הקשר בדפים רלוונטיים לתחום שבו אנו מפרסים.

השורה התחתונה - גוגל מספקת כלי מדידה וסטטיסטיקות עבור כמות כניסות וכמות פניות ולכן אנו יכולים לדעת בוודאות כמה עולה לנו כניסה ממוצעת לאתר, כמה עולה לנו "להביא" פנייה ואילו מילות מפתח מביאות לנו את התוצאות הטובות ביותר.

אם משלמים כסף על מילת מפתח שלא מביאה הכנסות אז כאילו זרקנו כסף לפח, אני יודע לאתר את המילים "החולות" כבר בהתחלת תהליך הקידום ולהוציא אותן לאלתר מהקידום או מקמפיין הפרסום.


תוך כמה זמן האתר שלך מגיע לדף הראשון בגוגל ?

עד היום הצלחתי לבצע קידום אורגני לדף הראשון בגוגל לכל אתרי לקוחותיי, למרות זאת אני אף פעם לא מבטיח תוצאות מכיוון שאני לא עובד בחברת גוגל ואין לי או לאף מקדם אתרים אחר מושג מה צופן העתיד.

קידום אתר אינטרנט למקום בולט בדפים הראשונים בגוגל דורש בין 4-6 חודשים של עבודה מורכבת ואינטנסיבית של מקדם אתרים מקצועי, לרוב רואים כבר תוצאות לאחר חודשיים בלבד.

יש לקחת בחשבון שגם לאחר שהשגנו את היעד המיוחל יש להשקיע הרבה שעות עבודה בשימור התוצאות אחרת האתר יורד בתהליך הדרגתי מתון בתוצאות החיפוש, אם המתחרים שלכם עובדים ומתקדמים ואתם "נשארים" במקום... מתישהו הם יעברו אתכם.

בשונה מקידום אורגני בגוגל כאשר אנחנו מפרסמים בגוגל אדוורדס אנו יכולים להיות בדף הראשון תוך 10 דקות בלבד. אנו קובעים את תקציב הפרסום היומי ואת הסכום המקסימאלי שנשלם עבור "הקלקה" על מילת מפתח, אנו קובעים ימים ושעות שבהן הפרסום שלנו פעיל וכמובן אנו שולטים במיקום מודעות הפרסום ויכולים לעשות שינויים ושיפורים במודעות ובתקציב הפרסום בכל רגע נתון.

איך לא להפסיד כסף בפרסום אתרים בגוגל אדוורדס?

 

קידום ופרסום בגוגל זה עסק למקצוענים בלבד !

מומחה פרסום בגוגל אדוורדס יודע איך לדרג את מודעת הפרסום גבוה יותר ולשלם עבור כל הקלקה מחירים נמוכים משמעותית מהמתחרים וע"י כך להצליח לחסוך ללקוח שלו מאות ואף אלפי שקלים בחודש, תלוי בהיקף תקציב הפרסום. בנוסף לחיסכון הגבוה הגדלת הרווח תעשה גם על ידי מודעות ודפי נחיתה יותר ממירים, במילים פשוטות מודעות הפרסום ודפי הנחיתה באתר עוברים שיפור מתמיד ולכן גם כמות הפניות שתקבלו מהלקוחות הפוטנציאלים תעלה בהתמדה.


למה גם אם לא עושים קידום בגוגל לאתר חייבים להשקיע לפחות באופטימיזציה ?

השקעה חד פעמית עבור אופטימיזציה לאתר תעלה את כמות הכניסות לאתר בכל יום וזאת מכיוון שהאתר יהיה מדורג גבוה יותר בתוצאות החיפוש ובנוסף יופיע במילות מפתח רלוונטיות חדשות.

אופטימיזציה נעשית בעיקר לתוכן האתר, שינוי כותרות , הוספת מילות מפתח, שינוי צפיפות ויחס משקל בין מילות המפתח המקודמות, סידור היררכיית קישורים פנימיים מתוך הטקסט בין הדפים השונים, סידור היררכי לפי חשיבות דפי האתר ועוד...

אני ממליץ לכל בעל אתר להזמין שירות אפטימזצייה


מדוע פרסום בגוגל באמת עובד ?

קידום אתרים בגוגל הוא התחום "החם" ביותר ברשת, ישנם מיליוני אתרים ברשת וכל אחד מהם מנסה למשוך אליו כמה שיותר גולשים. את עיקר התחרות מרכז מנוע החיפוש של גוגל ש"תופס" כ 92% מפלח שוק מנועי החיפוש בישראל.

בניית אתר אינטרנט מעוצב ושיווקי ככל שיהיה לא ישיג את מטרתו אם לא יבקרו בו גולשים רלוונטיים. הדרך להשגת גולשים ממוקדים ורלוונטיים עוברת בדף הראשון של גוגל והדרך להגיע לדף הראשון של גוגל היא באמצעות תהליך הקרוי קידום ופרסום בגוגל.

העיקרון החשוב ביותר שעל פיו עובדת גוגל הוא עניין הרלוונטיות, חשבתם פעם למה אתם ואחרים כל הזמן חוזרים לחפש בגוגל ולא עוברים למנוע חיפוש אחר ? אתם מוצאים את מה שחיפשתם כבר בתוצאות של הדף הראשון, אם התוצאות לא היו טובות...סביר להניח כי הייתם מחפשים חלופות אחרות. אותו דבר כאשר אנחנו רוכשים פרסום בגוגל, אנו קונים רק תנועה רלוונטית וממוקדת לתחום שבו עוסק האתר שלנו ולכן זה פשוט עובד ומייצר לנו הכנסות כל פעם מחדש.

גולש שמחפש בגוגל הוא לקוח פוטנציאלי בסבירות גבוהה, גולש אשר יושב מול מלבן חיפוש ריק צריך גם לחשוב מה לכתוב ? אנשים לא יושבים וכותבים דברים משום מקום, קודם הם חושבים על משהו שבדרך כלל הם גם צריכים ורק לאחר מכן הם מחפשים אותו ולכן גולש שמחפש בגוגל הוא כבר מגיע עם דעה מגובשת, הוא יודע מה הוא רוצה וכעת כל שנישאר לו זה לבדוק את החלופות העומדות לפניו, הכוונה היא האם הוא מזמין את העבודה ממך או מהמתחרים שלך ? אם נבחר את מילות המפתח הנכונות לקמפיין הפרסומי שלנו בגוגל אנו יכולים בקלות לאתר גולשים שנמצאים צעד אחד בלבד לפני רכישה.


עכשיו רק נשאר למצוא את תמהיל הפרסום הנכון :

כאשר מגיע אליי לקוח אשר רוצה קידום בגוגל אורגני או הקמה של קמפיין פרסום בגוגל אני בודק עבורו חלופות נוספות לפרסום באינטרנט. המטרה שלי היא רווחיות הלקוח, אם הלקוח לא ירוויח אז לא יהיו בינינו יחסי עבודה לטווח ארוך ולכן אני עושה כל שביכולתי כדי להביא מקסימום פניות במינימום עלות.

מלבד ניסיון ואינטואיציה הדבר הכי חשוב שיש לי בתור מקדם אתרים היא היכולות לקרוא ולהבין סטטיסטיקות, הנתונים מראים לי מה צריך לעשות, היכן הפרסום רווחי והיכן יש לעשות שינויים כדי להגיע למצב של רווחיות. חלק גדול מעבודת הקידום באינטרנט זה בעצם ניסוי וטעייה, אני משפר את מודעות הפרסום ודפי הנחיתה באופן מתמיד לחיפוש אחר התוצאה הכי אופטימאלית.

מה דעתך לדעת לאילו מילים כדאי לבצע קידום אורגני בגוגל ולאילו מילות מפתח כדאי לבחור בחלופה של קידום ממומן בגוגל אדוורדס ?

מומחה לקידום אתרים בגוגל יבדוק את אתרך בחינם וישלח לך תוכנית עבודה והצעת מחיר לקידום אתרך בגוגל אורגני ופרסום בגוגל אדוורדס.

קידום אתר בגוגל הוא המרכיב החשוב ביותר כאשר רוצים להביא לקוחות חדשים לעסק והסיבה לכך היא די פשוטה : בגוגל גולשים מחפשים מיוזמתם והדגש הוא על המילה מיוזמתם , כאשר גולש משקיע מזמנו וממרצו וכותב משהו במנוע החיפוש זה אומר שהוא כבר יודע מה הוא רוצה,  בשפה העסקית זה נקרא "לקוח חם קנייה", בנוסף היום מעל 90% מהחיפושים בישראל נעשים בגוגל.

מילת המפתח שהגולש כותב תראה מה המרחק שלו מרכישה של המוצר או השירות ?

נתחיל עם דוגמא :

נניח לקוח רוצה לרכוש מחשב , סביר להניח שבשלב הראשון אותו לקוח לא יודע איזה סוג מחשב מתאים לו ?

ולכן הוא יכתוב במנוע חיפוש : קניית מחשב או חנות מחשבים...

לאחר כניסה למספר אתרים הוא יהיה יותר ממוקד מפני שהוא כבר פחות או יותר יודע מה ההבדלים בין סוגי המחשבים השונים .. מחשב נייד או נייח ? איזה גודל מסך מתאים לו, האם המסך יהיה מבריק או מאט... ועוד לא דברנו על נתונים טכניים כאלה ואחרים

כעת הוא יחזור למנוע חיפוש ויכתוב משהו יותר ממוקד עד שלבסוף הוא יחליט שהוא רוצה מחשב מסוג X ומדגם Y , כעת סביר להניח שאת אותו מחשב ספציפי הוא יחפש ברשת וכעת הגיע שלב השוואת המחירים.

ככל שהחיפוש יותר ממוקד כך הלקוח "יותר קרוב" לקנייה, התחרות עבור אותו מושג חיפוש תהיה גבוהה יותר ביחס לחיפושים דומים כלליים יותר וגם המחיר בהתאם יהיה יורת גבוהה...

מידע נוסף אודות : קידום אתר בגוגל, להיות ראשון בגוגל ולהישאר רווחי!

כאשר מבצעים קידום אתר בגוגל, מה צריך לדעת ?

הדבר הכי חשוב הוא למצוא מהן מילות המפתח שיביאו את הגולשים הרלוונטיים, בשלב הבא יש לבנות טבלה עם נפח תנועה עבור חיפוש של כל מילה ( לקבלת הנתונים הנ"ל ניתן להשתמש בכלי מילות המפתח של גוגל ולבחור באפשרות "חיפושים ממוקדים" ) לאחר מכן נדע מה היקף שוק החיפושים שזה בעצם כמות הלקוחות הפוטנציאליים החודשיים.

12 שנות ניסיון שלנו בקידום אתרים בגוגל הביא אותנו למצב שבו אנחנו יכולים להעריך באופן די מדויק כמה תנועה ממוקדת אפשר להביא לאתר בכל מילה מתוך סך החיפושים הכולל.


מה מבדיל אותנו משאר החברות שמבצעות קידום בגוגל ?

ב IL-BIZ קידום עסקים באינטרנט יודעים לראות את התמונה הגדולה והמלאה, קידום אורגני בגוגל בדרך כלל הוא מאוד יקר ביחס לתוצאות והכוונה היא להכנסה שמתקבלת מאותן מילות מפתח, לרוב זה לא כלכלי לשלם אלפי שקלים כל חודש וזאת למרות שהאתר אכן נמצא בדף הראשון במילות המפתח הראשיות.

קידום אתר בגוגל זה תהליך מתמיד ואינסופי אחרת אתרי המתחרים "יעברו" את אתרך בתוצאות החיפוש, לכן צריך לדעת באילו מילים או אפילו מילה אחת כדאי להשקיע ובאילו מילים כדאי לבחור בחלופת הפרסום הממומן בגוגל אדוורדס.

רק שילוב בין קידום בגוגל לבין פרסום בגוגל וברשת התוכן יביא לתוצאות האופטימאליות.

אוקיי... אז מה עושים עכשיו ? כמה עולה פרסום בגוגל ?

אני מצטער שאין באפשרותי לפרסם כאן באתר מחירון קידום אתרים או מחירים עבור פרסום באינטרנט או בגוגל בפרט, מחיר פרסום בגוגל אדוורדס או קידום אתר אורגני בגוגל תלוי בעיקר בכמות התחרות וזו באינטרנט משתנה בתדירות גבוהה...כל תחום מצריך בדיקה מוקדמת ומקיפה, מה שכן... אני יכול לפרסם טווח מחירים למרות שזה לא ממש יעזור לך הגולש ולא יחליף בדיקה מקצועית ממוקדת.

 

כמה עולה קידום אתרים בגוגל? טווחי המחירים משתנים באופן די קיצוני מתחום אחד לאחר :

קידום אורגני לאתר בגוגל בחברה מקצועית - 2,000-6,000 ש"ח לחודש

פרסום בגוגל אדוורדס :

א. מחיר הקמה חד פעמי לקמפיין פרסום - 1,000-5,000 ש"ח

ב. מחיר ניהול חודשי 10%-15% מתקציב הפרסום החודשי כאשר יש מינימום של 350 ש"ח חודשי

*** כמובן שהמחירים אינם כוללים את תקציב הפרסום המושקע

עדכונים אחרונים
ניתוח סטטיסטי לאתרים
לא יודע מה לא עובד אצלך באתר ?
לידים איכותיים לעסקים
תשלום על בסיס תוצאה!