קבל ייעוץ בחינם לשיווק באינטרנט

פרסום ושיווק בפייסבוק

למי היית יותר מאמין ? לפרסומת בטלוויזיה או להמלצה של חבר ?

לאחר שחקרתי במשך יותר משנה את תחום הרשתות החברתיות ופייסבוק בפרט הגעתי למסקנה כי רשתות חברתיות לא עובדות ל 99% מהעסקים !

מה עושים אותם 1% של עסקים שכן מצליחים ?

למה חברה גדולה יכולה "לעשות כסף" בעזרת הפייסבוק ואתה בעל העסק הקטן לא מצליח ? הרי יש לכם את אותו הפייסבוק ?

מה דעתך גם לדעת מה ההבדל בין שיווק בפייסבוק לבין פרסום בפייסבוק? תמשיך לקרוא....

 

 

שיווק מפה לאוזן תמיד עובד, הפייסבוק זה הפה לאוזן החדש השאלה היא איך אתה משתמש בו, רוב בעלי העסקים שעושים שיווק בפייסבוק רק שורפים זמן , כסף ולצערי הרב גם בדרך מאבדים חברים טובים שנגמרה להם הסבלנות לקבל את פרסום הזבל שמציף את הקיר שלהם.

למה העסק שלך צריך שיווק בפייסבוק ?

שימור לקוחות : שמירה על קשר באמצעות הפעלת "דף אוהדים בפייסבוק" מבלי לבזבז זמן וכסף, להזכיר ללקוחות שלנו שאנחנו קיימים ולעדכן אותם בחדשות.

יותר מכירות : בפייסבוק אתה יכול להכיר יותר טוב את הלקוחות שלך, ליצור איתם קשרים עסקיים וגם חברתיים, לברר ולדעת מה הלקוח צריך ולתת לו פתרונות יותר ממוקדים וטובים, בנוסף פרסום בפייסבוק ע"י השקה של מוצרים ושירותים חדשים בדף האוהדים יחסכו השקעה כספית וגם יגדילו מכירות.

הוכחה חברתית : לקוח פוטנציאלי שגולש באתרך מרגיש כי הוא נמצא לבד באתר ולכן המכירות באתר יורדות, שילוב מודול "קוביית תמונות האוהדים מהפייסבוק" באתר העסק מראה לגולש שהוא חלק מקבוצה גדולה של תומכים וממליצים דבר שמוסיף לאמינות העסק בעיני לקוחות פוטנציאלים.

מיתוג אישי : תן ללקוחות פוטנציאלים להכיר אותך, אנשים מעדיפים לעבוד עם אנשים שהם מכירים ולכן שיווק בפייסבוק נותן לך אפשרות להראות את "האדם" שעומד מאחורי העסק. מיתוג אישי בפייסבוק זו דרך מעולה להציג מומחיות ולקבל מעמד של אוטוריטה בתחום שבו אתה עוסק.

קידום בגוגל : עמוד אוהדים נסרק ע"י גוגל ומופיע בתוצאות החיפוש, קישור מדף האוהדים לאתר העסק יביא בנוסף לתנועת הגולשים גם קידום בדירוג האתר בתוצאות החיפוש בגוגל.

לדעת את פרופיל הלקוחות : הסטטיסטיקות של פייסבוק מאפשרות לך לדעת "מי הלקוחות" שלך, פילוח מאפייני אוכלוסיה ע"פ גיל, מין ואיזור גיאוגרפי יתנו לך מושג יותר טוב מה פרופיל הלקוח, דבר שימקד את פעולות השיווק והפירסום של העסק לאוכלוסיה רלוונטית בלבד.

 

איך לשווק נכון בפייסבוק ?

 

עדכונים אחרונים
ניתוח סטטיסטי לאתרים
לא יודע מה לא עובד אצלך באתר ?
לידים איכותיים לעסקים
תשלום על בסיס תוצאה!